Ağaçlar HakkındaGenel

Ağaçlar Şans ve Zenginliği Nasıl Etkiler

Ağaçların Feng Shui’yi nasıl geliştirebileceğini, negatif enerjiyi nasıl koruyabileceğini, hayırlı bir Feng Shui enerjisini ve benzerlerini yaratabildiğini daha önce okumuş olabilirdin. Ağaçlar gerçekten çok güzel ve bir evin peyzajını canlandırıyor, ancak ağaçlar asla iyi Feng Shui’nin bir parçası olmadı. Sözlerimi alın, evinizin içindeki ve çevresindeki ağaçlar kötü Feng Shui’dir ve kesinlikle hayır. Buradaki büyük ağaçlara odaklanacağız çünkü küçük ağaçların olumsuz Feng Shui’ye etkisi çok azdır.

Ağaçların evinize girmek için iyi qi enerjisinin bu pozitif enerjinin şansınızı ve servet elementlerinizi içerdiğini iyi akışını önlediğini biliyor musunuz. Ağaç kırılıyor ya da daha kötüsü, bu varlık öğesinin evinize akışını engelleyin. Bazıları negatif enerjinin de akacağı konusunda haklıdır, ancak olumsuzluklar tüm iyi unsurlarla karşılaştırıldığında düşük olduğundan bizim için çok fazla sorun yaratmamalıdır. Şans ve servet unsurlarını engellerseniz, siz veya ailenizin iş, kariyer nasıl başarılı olacağınızı düşünün.

Sadece enerjinin eve girmesini engellemeyi

Veya buna izin vermeyi düşünüyoruz, bu yüzden burada çok önemli bir sorunu bir kenara bıraktık. Evinizin etrafındaki ağaçlara sahip olmak servet öğesinin de yıpranmasına yol açacaktır. Bir ağacın uzuvları kökleri ve ölü dallar servet elementinizi boşaltır. Ayrıca bir ağacın uzuvlarının evinizin altına temas edebileceğini de bilmeniz gerekir. Kesinlikle çok kötü bir Feng Shui. Feng Shui’yi bir kenara bırakırsanız, büyümüş uzuvların evinizin yapısına da zarar verebileceğini bilmelisiniz.

Bilmeniz gereken bir şey daha, ağaçların yin enerjisine sahip olmasıdır, ki bu basit anlamda, ağaçlar çok uygundur ve ruhları çeker. Etrafta ruhlar varken, hep kötü şansın olacak. Ruhlar kötü ahiret olduğunda iyi şanstan nasıl faydalanacaksın. Ağaçların sizin ve aileniz için hiçbir yararı olmadığını bildiğinizden beri, evinizi çevreleyen tüm ağaçları kesmek istiyorsunuz, ama bekleyin, zaman, enerji ve para harcamasına gerek yok, daha iyi ve basit bir çözüme sahibim.

Tek yapmanız gereken, çelik kabloları ağaç gövdesi etrafına bağlamak. Feng Shui prensibinde, belirli bir ağacın kesildiği ve büyümesinin bodur olduğu anlamına gelir. Bu şekilde, evinizdeki güzel ağaçları koruyabilir, aynı zamanda servet öğenizin evinize akmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı